Apie mus

Pristato aukštos kokybės prancūziškus kvepalus tiesiai iš pasaulinės parfumerijos centro – Grass miesto (Prancūzija). Kvapų sostinės titulas Graso miestui suteiktas dar XVII amžiuje. Tais laikais čia klestėjo kvapių pirštinių ir muilų krautuvėlės, itin dėmesingai buvo tobulinami kvapų distiliavimo įrenginiai. Šiandien Grass ir toliau didžiuojasi jį supančiomis milžiniškomis kvapiųjų augalų plantacijomis, moderniausiomis pasaulyje kvapų distiliavimo laboratorijomis (čia itin profesionaliai senieji kvapų atradimo metodai derinami su šiuolaikiškais), mokslinių tyrimų centru, turtinga itin brangia parfumerijos biblioteka. Prancuziski ipilami kvepalai

Įpilami kvepalai suteikia puikią galimybę naudotis kokybiškais kvepalais už prieinamą kainą kiekvienam. Kolekcijoje surinkti geriausi aromatai, kurie leidžia net itin išrankiems atrasti sau patinkantį aromatą. Čia Jus sprendžiat kiek mililitrų ir kokio dizaino buteliuką nusipirkti. „Luksuria“, visų pirma, prioritetą skiria pačiam pirkimo tikslui – aromatui.

Pirkdami tradiciškai vadinamus originalius kvepalus, Jus mokate ne vien už patinkantį aromatą. Didžiąją dalį savų pinigų išleidžiate garsaus brendo apmokėjimui, originaliam buteliukui, gražiai pakuotei, reklamai, transportavimui ir begalo dideliam personalui.

Nusibodo taupyti kiekvieną lašelį brangių kvepalų ir naudoti juos tik per šventes?! Nusivylėte „originalais“ iš Turkijos, kurie greitai išgaruoja?! Norite sužinoti kaip prabangiai kvepėti ir už tai nebrangiai mokėti? Atsakymas – „Luksuria“! Tapkite mūsų klientu ir padovanokite sau laisvę parfumerijos pasaulyje!